Address
Gedempte Oude Gracht 138 2011GX Haarlem

Home

Jong Haarlem Jong Haarlem is een collectief van jongerenwerkers in Haarlem dat Haarlem breed samenwerkt voor een beter jong Haarlem. Je vindt ons door heel Haarlem. Op deze […]

Read More

Over Jong Haarlem

Op deze site vind je wat er te doen is in jouw buurt! In de verschillende jongerencentra is er van alles te doen, bijvoorbeeld zelf muziek maken in […]

Read More

Contact

Jongerenwerk Centrum Zuid-west Melvin Kerdijkmkerdijk@haarlemeffect.nl Tobias Ooijevaartooijevaar@haarlemeffect.nl06-19474332 Yusuf SaricaYsarica@haarlemeffect.nl06-31955882 Menzo Schrikmschrik@haarlemeffect.nl06-16141496 Rick van der Vlugtrvandervlugt@haarlemeffect.nl06-19319280 Lara De Wit (StreetCornerWork)Lara.de.Wit@vbscw.nl06-36182772 Jongerenwerk Noord Taninja Ninphuaktaninja@haarlemeffect.nl Mohamed El Mesbahe (StreetCornerWork)mohamed.el.mesbahe@vbscw.nl06-41907257 Jongerenwerk […]

Read More

Home

Jong Haarlem

Jong Haarlem is een collectief van jongerenwerkers in Haarlem dat Haarlem breed samenwerkt voor een beter jong Haarlem. Je vindt ons door heel Haarlem. Op deze site kun je zien wat we als collectief allemaal ondernemen.

populaire activiteiten

Anoniem hulp vragen?

Nieuws

Coronavirus

03/04/2020
Vanwege het coronavirus gaan al onze activiteiten niet door, of worden vervangen door een digitale variant. Voor meer info over onze “tijdelijke” activiteiten kun je op onze socials […]

OPRUIM ACTIE IN DE BUURT!

13/02/2020
Op donderdag 13 februari zullen leerlingen uit de brugklas van het Haarlem College starten met een grote opruimactie in de buurt rondom de school. Op initiatief van Jong […]